Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

Güvenilirlik, iş dünyasının temel taşıdır

      

Ana sayfa

Aldesin Farmasötik Hammaddeler 5534-09-8 Becometason Dipropiyonat

Aldesin Farmasötik Hammaddeler 5534-09-8 Becometason Dipropiyonat

Çin Aldesin Farmasötik Hammaddeler 5534-09-8 Becometason Dipropiyonat Tedarikçi
Aldesin Farmasötik Hammaddeler 5534-09-8 Becometason Dipropiyonat Tedarikçi Aldesin Farmasötik Hammaddeler 5534-09-8 Becometason Dipropiyonat Tedarikçi

Büyük resim :  Aldesin Farmasötik Hammaddeler 5534-09-8 Becometason Dipropiyonat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ycphar
Sertifika: ISO9001

Ödeme & teslimat koşulları:

Ambalaj bilgileri: Stealth paketi
Teslim süresi: 3-7 gün
Ödeme koşulları: Western Union, Money Gram, Bitcoin
İletişim
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 5534-09-8 Tahlil: % 99
Moleküler formülü: C34H49ClO11 Moleküler ağırlık: 669,2
Ambalaj: 1kg/folyo çanta Görünüm:: Beyaz veya beyaz toz
Vurgulamak:

api raw materials

,

medicine raw material

Aldesin Farmasötik Hammaddeler 5534-09-8 Becometason Dipropiyonat

İngilizce Eşanlamlılar Aldesin; 9-kloro-11b, 17,21-trihidroksi-16b-metilpregna-1,4-dien-3,20-dion 17,21-dipropionat; 9-KLORO-11BETA, 17,21-TRİHİDROKSİ-16BETA-METİLPREJİN -1,4-DİENE-3,20-DİONE 17,21-DİPROPİONAT; 1,4-PREGNADİEN-9-ALPHA-KLORO-16-BETA-METİL-11-BETA, 17,21-TRİYOL-3,20- Dion 17-ALPHA, 21-DIPROPIONATE, BECLOMETASONE DIPROPIONATE, BECLOMETHASONE 17-ALPHA, 21-DIPROPIONATE, BECLOMETHASONE DIPROPIONATE, 17,21-dipropionat
CAS NUMARASI. 5534-09-8
Tahlil % 99
Moleküler formül C34H49ClO11
Moleküler Ağırlık 669.2
Paketleme 1kg / folyo çantası
Görünüm Beyaz veya beyaz toz
Kullanımı Adrenal korteks hormonu, çeşitli iltihaplı cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılabilir


Kullanım Alanları

Becometason, astımın neden olduğu semptomları (hırıltılı soluma ve nefes darlığı) önlemek ve kontrol etmek için kullanılır. Bu ilaç kortikosteroid olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. Solunum yollarının tahriş ve şişmesini azaltarak doğrudan solunum yapmak için ciğerlerde doğrudan çalışır.
Bu ilaç, solunum problemlerini (nefes darlığı / nefes darlığı) önlemek için düzenli olarak kullanılmalıdır. Hemen işe yaramıyor ve astım atağını hafifletmek için kullanılmamalıdır. Saldırı meydana gelirse, hızlı emilimli inhalerinizi öngörülen şekilde kullanın.
DİĞER KULLANIMLAR: Bu bölümde, bu ilacın, ilacın onaylanmış profesyonel etiketinde listelenmeyen, ancak sağlık uzmanınız tarafından reçete edilen kullanımları bulunmaktadır. Bu ilacı, yalnızca bu bölümde sağlık uzmanınız tarafından reçetelenmişse, bu bölümde listelenen bir durum için kullanın.
Bu ilaç aynı zamanda bronşit ve amfizem gibi akciğer hastalıklarının tedavisinde de kullanılabilir.
Bekoetazon dipropionat inhalasyon nasıl kullanılır?

Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce ve bir dolum aldığınızda eczacınız tarafından sağlanan Hasta Bilgilendirme Broşürünü okuyun. Bu ilacın doğru kullanımı için resimdeki talimatları izleyin. Herhangi bir sorunuz varsa doktorunuza, eczacınıza veya solunum terapistine danışın.
İlk kez bir kutu kullanıyorsanız veya 10 gün veya daha fazla süreyle kullanmadıysanız, inhalatörü astarlamak için talimatları izleyin. İnhalatörü sallamaya gerek yoktur. Astar öncesi veya inhaler kullanırken gözlerinize ilaç vermeyin.
Bu ilacı ağız yoluyla, genellikle günde 2 kez veya doktorunuzun talimatına göre solumayın. Dozaj, tıbbi durumunuza ve tedaviye yanıtınıza dayanır.
Eğer öngörülen dozu 2 püskürtüyse, aralarında en az bir dakika bekleyin. Aynı anda başka inhaler kullanıyorsanız, her bir ilacın kullanımı arasında en az 1 dakika bekleyin ve bu ilacı (kortikosteroid) son olarak kullanın.
Kuru ağız, ses kısıklığı ve ağız mayası enfeksiyonlarının oluşmasını önlemek için, her kullanımdan sonra ağzınızı suyla çalkalayın ve çalkalayın. Durulama suyunu yutmayın.
Kullanılan solunum sayısını takip edin. Teneke kutusuna ilaç bırakılmış gibi hissetseniz bile, torbadaki etiketli sayıda solunumu kullandıktan sonra kutuyu atın. İnhalatörün temizlenmesi ile ilgili talimatları izleyin. Solunum cihazını yıkamayın veya suyun bir parçasını suya koymayın.
En iyi sonucu almak için bu ilacı düzenli olarak kullanın. Hatırlamanıza yardımcı olması için her gün aynı saatte kullanın. Dozunuzu arttırmayın veya bu ilacı daha sık kullanmayın veya reçete süresinden daha uzun süre kullanmayın. Durumunuz daha hızlı gelişmeyecek ve yan etkileriniz artacaktır.
Doktorunuza danışmadan bu ilacı almayı bırakmayın. İlaç aniden kesildiğinde bazı koşullar daha da kötüleşebilir. Dozunuzun kademeli olarak düşürülmesi gerekebilir.
Solunum cihazlarınızdan hangisini her gün kullanmanız gerektiğini (kontrol ilaçları) öğrenin ve nefesiniz aniden kötüye giderse kullanmalısınız (hızlı rahatlama ilaçları). Hızlı kurtarmaya yönelik soluma cihazınızı daha fazla kullanırsanız, yeni veya kötüleşen öksürük veya nefes darlığı, hırıltılı solunum, artmış balgam varlığı, azami debimetre okumalarını kötüleştirirken, gece gündüz uyanmakta zorluk çekiyorsanız ne yapmanız gerektiğini doktorunuza sorun. Sık sık (haftada 2 günden fazla) veya çabuk rahatlatıcı inhaleriniz iyi çalışmıyormuş gibi görünüyorsa. Ani soluma sorunlarına ne zaman kendiniz ve ne zaman tıbbi yardım almanız gerektiğini hemen öğrenebilirsiniz.
Ağızdan alınmış farklı bir kortikosteroid kullanıyorsanız (örn., Pradnisone) düzenli olarak doktorunuz tarafından yönlendirilmedikçe kullanılmamalıdır. İlaç aniden kesilirse çekilme belirtileri olabilir. İlaç aniden kesildiğinde bazı koşullar (asthma, alerji gibi) kötüleşebilir. Çekilme belirtilerini (zayıflık, kilo kaybı, mide bulantısı, kas ağrısı, baş ağrısı, yorgunluk, baş dönmesi gibi) önlemek için, beklometazon kullandıktan sonra doktorunuz size eski ilaçlarınızın dozunu yavaş yavaş azaltmasını isteyebilir. Daha fazla ayrıntı için doktorunuza veya eczacınıza danışın ve çekilme reaksiyonlarını hemen bildirin. Ayrıca bkz. Önlemler bölüm.
Bu ilacın 24 saat içinde çalışıp çalışmadığını hissetmeye başlayabilirsiniz, ancak bu ilacın tüm fayda sağlamadan önce 2 hafta veya daha uzun sürebilir. Durumunuz iyileşmezse veya kötüleşirse doktorunuza bildirin.

Sipariş Rehberi:

S1: Ürün Kalitesinin Üçüncü Taraf Laboratuarı Tarafından Onaylandı mı?
C: Evet, tüm ürünler sıkı bir şekilde QC tarafından test edilmekte, KG tarafından doğrulanmakta ve Çin, ABD, Kanada, Almanya, İngiltere, İtalya, Fransa vb. Üçüncü parti laboratuvarlar tarafından onaylanmaktadır. Dolayısıyla bizi seçerseniz İyi Kaldığınızdan emin olabilirsiniz. .

S2: Kalite şikayetine nasıl davranıyorsunuz?
C: Her şeyden önce, kalite kontrol departmanı HPLC, UV, GC,
TLC ve benzeri kalite sorunlarını sıfıra yakın bir seviyeye indirmek. Eğer tarafımızdan kaynaklanan gerçek bir kalite problemi varsa, değiştirme veya kaybolma bedelini iade için ücretsiz mal göndeririz.

S3: Örnek Siparişi Kabul Ettiniz mi?
C: Evet, ürünlerimizin değerlendirme kaliteniz için 10g, 100g ve 1kg'tan küçük sipariş kabul ediyoruz.

S4: İndirim var mı?
C: Evet, daha büyük miktarlar için her zaman daha iyi fiyatlarla destekliyoruz.

S5: VISA işletme kredi kartını kabul ediyor musunuz?
C: Üzgünüm ki VISA kredi kartını kabul etmiyoruz,
Banka havalesi, Western Union veya Paypal veya Moneygram'ı kabul etmek istiyoruz

S6: Malların gelmesi ne kadar sürüyor?
C: Bulunduğunuz yere bağlı olarak,
Küçük sipariş için lütfen DHL, UPS, TNT, FEDEX, EMS ile 5-7 gün bekleyin.
Kitlesel sipariş için lütfen Hava ile 5-8 gün arası, Deniz yoluyla 20-35 gün geçmesine izin verin.

S7: Yeniden yükleme politikanız var mı?
Parsel kaybedersek iyi satış sonrası servis ve yeniden sevkiyat politikamız var
Müşterilerimizle uzun süredir ilişkimiz büyük fayda sağladı.
Ürünlerimizin ambalajında ​​her zaman en üst düzeyde bakım yapıyoruz
Müşterilerimiz zamanında yardım almadan onları bulmak için mücadele ettikleri için bunu teyit edeceklerdir.
Fakat en iyi çabamıza rağmen, az sayıdaki paketleri ele geçirmek mümkündür.
Bu durumda, uzun vadeli bir ilişki kurmak için göçmenin bedelsiz olacağına söz veriyoruz.

S8: Bir numune alabilir miyim?
C: Elbette. Çoğu ürün için size ücretsiz bir numune, nakliye ücreti sizin tarafınızdan üstlenilmelidir.

Steroid hammadde ve peptitlerin lider üreticisi olarak
Yüksek kaliteli ve güvenilir hammadde üretiminde uzmanız
Gıda, sağlık, kozmetik, ilaç ve vücut geliştirme alanlarında yaygın olarak kullanılan

Bazı denizaşırı laboratuvarlarla yakından işbirliği içinde olan bir teknoloji ve yönetim ekibi kurduk ve bu firmaların hepsi de güvenli nakliye ve mallardan çok söz ettiriyor.
lütfen bizimle bağlantı kurmaya tereddüt etmeyiniz.

AVANTAJIMIZ:

1, rekabetçi fiyat ile yüksek kalite:

1) Saflık ≥% 99
2) Biz üreticiler ve sadece bir kaç nakliye ücreti test etmek için ücretsiz örnekler sunan, fabrika fiyat ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabilir.

2. Esnek Ödeme süresi
1) T / T, Money Gram, Western Union, Banka havalesi gibi her ödeme dönemini hayal edebileceğiniz gibi kabul ederiz.
2) biz de honor.like Avustralya, Kanada için bir ödeme olarak Bitcoin sunuyoruz.

3, Hızlı ve güvenilir teslimat
1) Parsel ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde gönderilebilir. Takip numaraları mevcut
3) Güvenli ve gizli gönderim. Seçiminiz için çeşitli ulaşım yöntemleri.
4) Ürünlerimizi çok hızlı ve güvenli bir şekilde göndermemize yardımcı olabilecek kendi aracımız / remailer / distribütörümüz var ve aktarım için stoklarımızda var.
5) Bir süre sveral kg ürünler için 0,01 kg gemi özel bir yolu var. Sıvı servise eritici toz sunuyoruz. Ve sıvıyı özel şişelerde naklet.
6) Kontrol etmeniz için en son takip numarasını sunun

4, Müşterilerimizin tüm dünyada var.
1) Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterilerin rahat hissetmelerini, yeterli stok ve hızlı teslimat arzularını karşılar.
2) Pazar geribildirimi ve mal geribildirimi, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak bizim sorumluluğumuzdur takdir edilecektir.
3) Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet güven ve müşterilerimizden övgü kazanmak.

5. Satış sonrası servis iyi.
1) Paket güncellemesini ASAP'a anlatın ve müşteri çeşitli sorunlarla karşılaştığında en iyi çözümü deneyin.
2), sıvı içine toz açmak için steroid her türlü size tarifleri ve talimatları öğretecek ve sıvı steril olanlar olur.

İletişim bilgileri
Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr.Bran

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Bizimle iletişim kur hızla