Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

Güvenilirlik, iş dünyasının temel taşıdır

      

Ana sayfa

Dehydroepiandrosterone CAS 53-43-0 Cinsel Sağlık İçin Anti Yaşlanma Tıbbı

Dehydroepiandrosterone CAS 53-43-0 Cinsel Sağlık İçin Anti Yaşlanma Tıbbı

Çin Dehydroepiandrosterone CAS 53-43-0 Cinsel Sağlık İçin Anti Yaşlanma Tıbbı Tedarikçi
Dehydroepiandrosterone CAS 53-43-0 Cinsel Sağlık İçin Anti Yaşlanma Tıbbı Tedarikçi Dehydroepiandrosterone CAS 53-43-0 Cinsel Sağlık İçin Anti Yaşlanma Tıbbı Tedarikçi

Büyük resim :  Dehydroepiandrosterone CAS 53-43-0 Cinsel Sağlık İçin Anti Yaşlanma Tıbbı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ycphar
Sertifika: ISO9001

Ödeme & teslimat koşulları:

Ambalaj bilgileri: Stealth paketi
Teslim süresi: 3-7 gün
Ödeme koşulları: Western Union, Para Gramı, Bitcoin
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Dehydroepiandrosterone CA'LARI: 53-43-0
Formül: C19H30O2 Molar kütle: 288.424 g / mol
Erime noktası: 148,5 ° C (299,3 ° F)
Vurgulamak:

api raw materials

,

medicine raw material

Dehydroepiandrosterone CAS 53-43-0 Cinsel Sağlık İçin Anti Yaşlanma Tıbbı

Ürün adı Dehidroepiandrosteron
CAS 53-43-0
Formül C19H30O2
Molar kütle 288.424 g / mol
Yolları
Idare
Ağızla
Erime noktası 148,5 ° C (299,3 ° F)

Dehidroepiandrosteron nedir?


Dehidroepiandrosteron, bir öncü hormondur; bu, kendi başına az biyolojik etkiye sahip olduğu, ancak testosteron ve östradiol gibi diğer hormonlara dönüştürüldüğünde güçlü etkilere sahip olduğu anlamına gelir. Dehidroepiandrosteron, adrenal korteks olarak adrenal bezlerin dış tabakası ile kolestrolden üretilir, ancak testisler ve yumurtalıklar tarafından küçük miktarlarda da yapılır. Genellikle dehidroepiandrosteron sülfat olarak kükürt ile bağlı olarak kanda dolaşır ve hormonun parçalanmasını önler. Kadınlarda dehidroepiandrosteron vücuttaki östrojenlerin önemli bir kaynağı: menopoz öncesi östrojenlerin yaklaşık% 75'ini, menopozdan sonra vücuttaki östrojenlerin% 100'ünü sağlar.

Dehidroepiandrosteron üretimi yaklaşık dokuz ya da on yaştan artar, 20'li yıllar doruğa ulaşır ve kademeli olarak yaşlanmaya başlar. Dehidroepiandrosteron da kesin miktarı belirsiz olmasına rağmen beyin tarafından küçük miktarlarda üretilir.

Dehidroepiandrosteron nasıl kontrol edilir?


Dehidroepiandrosteron üretimi beyin tarafından negatif bir geri bildirim döngüsüyle kontrol edilir. Bu, vücuttaki dehidroepiandrosteron seviyeleri düştüğünde sistemin "açık" olduğu ve seviyelerin artmasıyla tekrar "kapanacağı" anlamına gelir.

Sistem, hipotalamus tarafından üretilen kortikotropin salım hormonu ile 'açık' durumdadır. Bu, anterior hipofiz bezi dolaşarak adrenokortikotropik hormonu kan dolaşımına salmasına neden olur. Bu hormonların her ikisi de adrenal bezlerin dehidroepiandrosteron üretmesine neden olur. Dehidroepiandrosteron seviyeleri yükseldiğinde, vücut kortikotropin salınım hormonu ve adrenokortikotropik hormonu durdurarak üretimi durdurur.

Çok fazla dehidroepiandrosteronum varsa ne olur?


Polikistik over sendromu ve hirsutizm ve konjenital adrenal hiperplazisi olan çocuklarda dehidroepiandrosteron / dehidroepiandrosteron sülfat düzeyleri yüksektir. Buna ek olarak, böbrek üstü bezleri (adrenal karsinom) kanseri olan bireylerde düzeyler yükseltilebilir.

Yüksek seviyedeki dehidroepiandrosteron, bazı çalışmalarda depresyon, kardiyovasküler hastalık ve hatta ölüm riskini azaltmakla bağlantılıdır. Bazı uzmanlar, dehidroepiandrosteron takviyelerinin yaşla ilişkili gerilemeyi ("gençlik iksiri" olarak anılmaktadır) üstesinden gelebileceğini ileri sürdüler, ancak bu mevcut deliller tarafından desteklenmiyor.

Bazı sporcular ve vücut geliştiriciler de kas kütlesi ve kuvvetini arttırmak için dehidroepiandrosteron (anabolik bir steroid) alırlar. Üretilen dehidroepiandrosteronun alınmasından kaynaklanan ciddi yan etkiler bildirildi ve Dünya Anti-Doping Ajansı tarafından yasaklandı. Bununla birlikte, egzersiz ve kalori kısıtlamasının vücuttaki doğal dehidroepiandrosteron düzeylerini arttırdığı ve daha uzun ömrü gösterebileceği gösterilmiştir.

2000 yılından beri üreme tıbbında kadın infertilitesinin tedavisinde bir yöntem olarak dehidroepiandrosteron takviyesi ve gonadotropinler kullanılmıştır.

Çok az dehidroepiandrosteronum varsa ne olacak?


Düşük dehidroepiandrosteron seviyeleri erkeklerde daha kısa ömür ile bağlantılı ancak kadınlarla bağlantılı değildir. Bununla birlikte, bunun nedeni tam olarak anlaşılamamıştır. Azalmış dehidroepiandrosteron düzeyleri, tip 2 diabetes mellituslu erkeklerde artmış kardiyovasküler hastalık riski ile ilişkilidir ve daha kısa bir ömre neden olabilir, ancak bunu doğrulamak için ileri araştırmalara ihtiyaç vardır.

Kadınlarda, düşük seviyelerde dehidroepiandrosteron düşük libido, düşük kemik mineral yoğunluğu ve osteoporoz ile ilişkilidir. Bununla birlikte, sayısız olası yan etki hakkında bir endişe olduğu için, piyasada bulunan dehidroepiandrosteron ile destekleme önerilmez.

İletişim bilgileri
Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr.Bran

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Bizimle iletişim kur hızla