Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

Güvenilirlik, iş dünyasının temel taşıdır

      

Ana sayfa

Anavar Oxandrolone Ham Tren Tozu Tren İlaç Kas Büyümesi CAS 53-39-4

Anavar Oxandrolone Ham Tren Tozu Tren İlaç Kas Büyümesi CAS 53-39-4

Çin Anavar Oxandrolone Ham Tren Tozu Tren İlaç Kas Büyümesi CAS 53-39-4 Tedarikçi
Anavar Oxandrolone Ham Tren Tozu Tren İlaç Kas Büyümesi CAS 53-39-4 Tedarikçi Anavar Oxandrolone Ham Tren Tozu Tren İlaç Kas Büyümesi CAS 53-39-4 Tedarikçi

Büyük resim :  Anavar Oxandrolone Ham Tren Tozu Tren İlaç Kas Büyümesi CAS 53-39-4

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ycphar
Sertifika: ISO9001

Ödeme & teslimat koşulları:

Ambalaj bilgileri: Stealth paketi
Teslim süresi: 3-7 gün
Ödeme koşulları: Western Union, Money Gram, Bitcoin
İletişim
Detaylı ürün tanımı
İlaç adı: Oksandrolon Kimyasal Yapı: 5 alfa-androstan-2-oksa-17 alfa-metil-17 beta-ol-3-on
Bankası molekül ağırlığı: 306.4442 aktif yaşam: 8-12 saat
Anabolik / Androjenik Oran (Aralık): 322-630 / 24 Adı: Anavar
Vurgulamak:

tren anabolic steroid

,

tren acetate powder

Anavar Oxandrolone Ham Tren Tozu Tren İlaç Kas Büyümesi CAS 53-39-4

Anavar (Oxandrolone) CAS 53-39-4 Ham Tren Tozu Kas Büyümesi

Farmasötik Adı Oksandrolon
Kimyasal Yapı 5 alfa-androstan-2-oksa-17 alfa-metil-17 beta-ol-3-on
Bazın Molekül Ağırlığı 306.4442
Aktif Yaşam 8-12 saat
Anabolik / Androjenik Oran (Aralık) 322-630 / 24

Oxandrolone son derece ılımlı bir anabolik olarak tasarlandı, biri de çocuklarda büyüme uyarıcısı olarak güvenle kullanılabilir. Bileşik aslında aromatize olmaz ve oksandrolonun anabolik etkisi doğrusal büyümeyi desteklediği gösterilmiştir. Aynı zamanda kadınlarda osteoporozun tedavisi için bir zamanlar reçete edildi, bu da yine hafif olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, çoğunlukla HIV / AIDS ile ilgili israf sendromunun tedavisi amacıyla üretilmektedir. Yara iyileşmesinin hızlandırılması, özellikle yanıkların tedavisi başka bir kullanım ancak çok daha seyrektir.

Vücüt geliştiricileri ve güç sporcuları için, oksandrolonun hafif doğası, bileşiğin kesin bir çizimidir. Bileşiğin aromatizasyon eksikliği, başa çıkılacak küçük şişlik olduğu için kesim çevrimi için idealdir. Oxandrolone, vücut yağının kendisini azaltmaz, ancak diyet yaparken yağsız kütlenin bakımında önemli bir rol oynayabilir. Mukavemet artışları da yaygın ve çarpıcı kilo artışlarından daha azıyla karışıktır; bileşik, ağırlık bölünmelerine veya ekstra kilonun bir engel oluşturabileceği spora katılan sporcular için çok yararlıdır.

Kullanım / Dozajlama

Neredeyse tüm oral anabolik steroidlere benzer şekilde, oksandrolonun yarılanma ömrü, kan düzeylerinin oldukça sabit kalmasını sağlamak için sık uygulanan ilacın dozları ile oldukça kısadır. Oxandrolone yönetiminin 3 sonra 1018 saat sonra hızla düşen ilaç konsantrasyonları ile vücut tarafından metabolize edilmesi nispeten hızlı olduğunu. Bu, günde en az iki dozun alınması gerektiğini, böylece bileşiğin kan seviyelerinin dengede kalacağını ve önemli bir tohum oluşumunun gerçekleşmediğini gösterir.

İlk kez oksandrolon kullanan erkeklerin çoğunluğu, anekdot olarak bildirildiği üzere günde 30 mg'dan 50 mg'a kadar değişen dozları almak eğilimindedir. Deneyimli kullanıcılar günde 150 mg'a kadar veya daha fazla dozda doz kullandı. Çoğu anabolik steroidde olduğu gibi, doz arttıkça biri de negatif yan etki geliştirme şansını arttırır.

İlacın nispeten yumuşak doğasından ötürü, oksandrolone da kadınların gözde bir parçasıdır. Günde 5 mg bildirildi dramatik kas büyümesi ve sertlik 1 üretmişlerdir kadar düşük dozlar. Bununla birlikte, çoğu bileşimde olduğu gibi dozlar çok daha büyük başarı derecelerinde kullanılmıştır.

Daha sonra tartışıldığı gibi oksandrolonun eşsiz yapısı ve hepatotoksisite bakımından nispeten yumuşak doğası nedeniyle, bu bileşik diğer 17 alfa alkillenmiş oral steroidlerden daha uzun süre çalıştırılabilir. Bileşiklerin on ila oniki haftalık döngüleri nadir değildir, bazı kullanıcılar ilacın döngülerini daha da uzatır. Elbette riskler hala devam ediyor. Bununla birlikte, kullanıcılar daha toksik bir bileşik kullandıklarından daha az önemlidirler.

Yan Etkiler / Riskler

Oxandrolone aromatize olmaz veya DHT'ye dönüşmez ve bu nedenle saç dökülmesi bu bileşikle ilgili bir endişe oluşturmamalıdır. Oksandrolonun aromatize olmadığı için virilizasyon özelliklerine çok az veya hiç sebep olmaz, şaşırtıcıdır. Bu elbette bu steroidin kadın atletler için çok popüler olmasının başlıca nedenlerinden biridir.

Testosteron ile istiflenmeden kullanıldığında, oxandrolone, HPTA'nızı kapatacağı için libido tüketimine neden olabilir. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar hiçbir libido probleminin olmadığını belirtiyorlar. Her zamanki gibi bireyden kişiye değişir.

Bir kullanıcı bu bileşiği alırken karaciğer enzimleri muhtemelen artar, ancak karaciğerde meydana gelen fiili hasar var olmayan kadar çok azdır. William Llewellyn'in Anabolics 2004'te kaydettiği gibi "Oxandrolone'un metiltestosteron, noretandrolon, fluoksimesteron ve metandriol gibi diğer ajanlar üzerindeki etkilerini karşılaştıran bir çalışma açıkça bu düşünceyi destekliyor: Burada oksandrolonun en düşük sülfobromoftaleine (BSP) neden olduğu gösterildi Karaciğer stres) tutma testi 20mg oksandrolon Aslında aynı doz karaciğer toksik değişikliğe sahip oldukları için önemli bir fark olan fluoksirnesteron dozuna göre% 72 daha az BSP retansiyonu üretti ".

Bu, daha önce belirtildiği üzere, oksandrolonun diğer çoğu 17 alfa alkillenmiş oral steroidden daha uzun süre emniyetli şekilde çalışabileceğini gösterir. Bununla birlikte, karaciğer hasarı hala bir olasılıktır ve önlemler alınmalıdır. Ayrıca, Oxandrolone'un kullanıcıların kan lipit profilleri üzerinde olumsuz etkisi olduğu gösterilmiştir; bu da, bileşiğin uzun vadede kullanılmasının kaçınılması gereken bir başka göstergedir.

Anavar ile köprü kurma: Bu mümkün mü?

Metandrostenolon'a benzer şekilde, oksandrolonun, döngüler arasında "köprü kurmak" için küçük dozlarda kullanılabileceğini öngören bazı kişiler var. Önerilen teori, uyandırıldıktan sonra küçük bir Oxandrolone dozu alarak, kişinin doğal testosteron düzeylerine anabolik bir "destek" sağlayacak, mücadele eden katabolizmaya yardımcı olacağını ve HPTA'nın düzelmesine müdahale etmediğini iddia etmeye çalışıyor. Kanıtlara bakıldığında, bununla birlikte bu teorinin güvenilir bir bilgiye dayalı olmadığı açıktır.

Oksandrolonun HPTA'ya birkaç saat bile küçük dozlarda dahi baskılayabileceği gerçeği, PCT sırasında veya tam sikluslar arasında yararlı olmamasını sağlayacaktır. Sheffeild-Moore ve ark. "Toplam serum T konsantrasyonları 0 günde (449 ± 35 ng / dL) ve 3. günde (441 ± 44 ng / dL) OX tedavisinde normal fizyolojik aralıkta idi.Ancak 5. günde total serum T konsantrasyonları Gün 0 ve gün 3 değerlerinin altında [vurgu mayın] ... "(3) altında önemli ölçüde azaldı (282 ± 45 ng / dL; P <0.05). Bu, günde 15 mg'lık bir dozda dahi olsa, bireyin kapanacağı ve dolayısıyla PCT'ye yönelik herhangi bir girişimin sonuçsuz kalacağı anlamına gelir.

Bu nedenle, Oxandrolone'u döngüler arasında "köprü kurma" girişimi olarak çalıştırmak, HPTA'nızın iyileşmesine izin verirken PCT sırasında kas kütlesinin korunmasına yardımcı olmaz.

İletişim bilgileri
Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr.Bran

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Bizimle iletişim kur hızla