Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

Güvenilirlik, iş dünyasının temel taşıdır

      

Ana sayfa

Metildienolon 965-93-5, Metil Trenbolon Steroid Boldenon Prohormonu

Metildienolon 965-93-5, Metil Trenbolon Steroid Boldenon Prohormonu

Çin Metildienolon 965-93-5, Metil Trenbolon Steroid Boldenon Prohormonu Tedarikçi
Metildienolon 965-93-5, Metil Trenbolon Steroid Boldenon Prohormonu Tedarikçi Metildienolon 965-93-5, Metil Trenbolon Steroid Boldenon Prohormonu Tedarikçi

Büyük resim :  Metildienolon 965-93-5, Metil Trenbolon Steroid Boldenon Prohormonu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ycphar
Sertifika: ISO9001

Ödeme & teslimat koşulları:

Ambalaj bilgileri: Stealth paketi
Teslim süresi: 3-7 gün
Ödeme koşulları: Western Union, Money Gram, Bitcoin
İletişim
Detaylı ürün tanımı
İngilizce adı:: Metri-bolone Alias:: Methyltrienolone; Metil trenbolone
CA'LARI: 965-93-5 Moleküler formül:: C19H24O2
Molekül ağırlığı:: 284.4 karakterler:: İnce açık sarı toz.
Vurgulamak:

boldenone prohormone

,

boldenone acetate

Metildienolon 965-93-5, Metil Trenbolon Steroid Boldenon Prohormonu

Metildienolon

İngilizce isim:
Metri-bolone
Alias: Metiltrienolon; Metil trenbolon
CAS Numarası.: 965-93-5
Moleküler formül: C19H24O2
Moleküler Ağırlık: 284.4
Karakterler: İnce açık sarı toz.
Kullanım: Steroid hormon, kas dayanıklılığını ve gücünü artırır.
Paketleme: Ambalajla ilgili müşteri şartlarına göre

Kimyasal yapı: (17β) -17-Hidroksi-17-metilestra-4,9-dien-3-on

Tabanın molekül ağırlığı: 286.41

Aktif Yaşam:

Anabolik / Androjenik Oran: 1000/200

Açıklama

Metildienolon, olası tıbbi kullanım için 1960'larda araştırılan bir oral steroiddir, ancak bu aslında ilaç pazarına asla girmemiştir. Metildienolon, 2005 başlarında yasaklanmadan önce kısa bir süre için bir diyet ilave maddesi olarak tezgahta satılmıştır. Metildiizolon, 17a-metil-4,9-östradienolon veya 17a-metil-17b-hidroksiestra-4 isimlendirmelerinin altında görünebilir; 9 (10) dien-3-on.

Metildienolonun, çok etkili bir bileşik olduğunu gösteren, anabolik ila androjenik oranı 1000/200'dir. Östrojene dönüşemez, ancak östrojenin olumsuz etkilerini artırabilecek bazı progestational aktiviteye sahiptir. Akılda bu progestational aktivite ile, metildienolon, tipik olarak, östrojenik aktiviteye sahip olan diğer bileşiklerle birlikte kesme yığınının bir parçası olarak, östrojene dönüşen bileşikler içeren bir dolum döngüsünün "kuru" bileşeni olarak kullanılmak yerine kullanılır . Metildienolon ile kısa bir sürede kas kitlesi ve mukavemette önemli kazançlar beklenebilir.

Metildienolon, ağızdan biyolojik olarak erişilebilir hale getiren, ancak karaciğere stres oluşturmasına neden olan, bir n-rodrolün C-17 metillenmiş bir türevidir. Metildienolonun 4,9 çift bağları aynı zamanda karaciğer metabolizmasına direncini arttırmaya hizmet eder, ancak karaciğer toksisitesini artıracaktır. Metildienolon, mg için diğer metillenmiş steroidlerin mg'ından daha karaciğer toksiktir, ancak sonuçların görülmesi için gereken düşük dozlar nedeniyle dengelenmelidir. Progestasyonel aktivitesi ılımlı progestasyonel asiteptivite nedeniyle metilendienonun östrojene dönüşebilen bileşiklerle birleştiğinde jinekomasti için bir risk oluşturur, çünkü bu progestasyonel aktivite diğer steroidlerin östrojenik yan etkilerini arttırabilir. Andidrojenik yan etkiler metildienolon ile düşük olmalı, ancak herhangi bir steroidde olduğu gibi yine de bir olasılıktır. Diğer steroidlere kıyasla, metildienolonun genel yan etkileri oldukça düşüktür.

Dozaj

Bağımsız bir androjen olarak, methildienolon @ 1-3mg / gün kullanılmalıdır. Ağır deneyimli ve / veya çok daha büyük kaldırıcılar 4-5mg / gün ile daha iyi sonuç verebilir. Progesteronun potansiyel insidansı nedeniyle 4-androstenediol (4AD) gibi aromatize androjenlerle birlikte metildienolonun kullanılması tavsiye edilmez, ancak düşük dozda (0.75-1 mg) metildienolon da diğer androjenlerle birlikte istiflerde kullanılabilir Diğer potansiyel olarak zararlı olgular / koşullar arasında ruh hali, cilt görünümü, insülin duyarlılığı ve vaskülariteyi olumsuz etkileyebilen, indüklenen yan etkileri de içerir.

Yan Etkiler / Riskler

Metildienolon C-17 metillenmiştir ve bu nedenle hepatoksiktir, bu nedenle karaciğer desteği kısa bir döngüyle birlikte önerilir. Aromatize olmaz, ancak PH / AAS kullanımı ile ilişkili tipik androjen yan etkileri (sivilce, saç dökülmesi, prostat hipertrofi, vb.) Mümkündür.

İletişim bilgileri
Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr.Bran

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Bizimle iletişim kur hızla