Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

Güvenilirlik, iş dünyasının temel taşıdır

      

Ana sayfa

Winstrol Stanozolol Boldenon Steroid Vücut Geliştirme Kas Büyümesi 10148-03-8

Winstrol Stanozolol Boldenon Steroid Vücut Geliştirme Kas Büyümesi 10148-03-8

Çin Winstrol Stanozolol Boldenon Steroid Vücut Geliştirme Kas Büyümesi 10148-03-8 Tedarikçi
Winstrol Stanozolol Boldenon Steroid Vücut Geliştirme Kas Büyümesi 10148-03-8 Tedarikçi Winstrol Stanozolol Boldenon Steroid Vücut Geliştirme Kas Büyümesi 10148-03-8 Tedarikçi

Büyük resim :  Winstrol Stanozolol Boldenon Steroid Vücut Geliştirme Kas Büyümesi 10148-03-8

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ycphar
Sertifika: ISO9001

Ödeme & teslimat koşulları:

Ambalaj bilgileri: Stealth paketi
Teslim süresi: 3-7 gün
Ödeme koşulları: Western Union, Money Gram, Bitcoin
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Kimyasal yapı: 17 alfa-metil-5alfa-androstano [3,2-c] pirazol-17 beta-ol Moleküler formülü: C22H36N2O
Bankası molekül ağırlığı: 344.5392 aktif yaşam: Çoğu orals için 8 saat, enjektör için 48 saat
Anabolik/androjenik oranı: 320/30 CA'LARI: 10148-03-8
Vurgulamak:

Boldenone Powder

,

boldenone prohormone

Winstrol Stanozolol Boldenon Steroid Vücut Geliştirme Kas Büyümesi 10148-03-8

Winstrol (Stanozolol)

Kimyasal yapı 17 alfa-metil-5alfa-androstano [3,2-c] pirazol-17 beta-ol
Moleküler formül C22H36N2O
Tabanın moleküler ağırlığı 344.5392
Aktif Yaşam Çoğu orals için 8 saat, enjektör için 48 saat
Anabolik / Androjenik Oran 320/30

En popüler ve yaygın olarak kabul edilen anabolik steroidlerden biri olan stanozolol, steroid kullananlar arasında yüksek bir beğeniye sahiptir. Bununla birlikte, yetenekleri ve etkileri ancak belirli bir amaç için yöneten azınlık bir kullanıcı tarafından gerçekleştirilebileceğinden, aslında aşırı fazla kullanılan bileşiklerden biri olabilir.

Stanozolol, dihidrotestosteronun bir türevidir. Bununla birlikte, ilacın çoğunun kullanıcıları, benzer kimyasal kökenlere sahip diğer bileşiklerle karşılaştırıldığında, etkinliğinin oldukça hafif olduğunu bulacaklardır. Bu amaçla stanozolol kullanırsanız, kitlesel kazançlar arayan kişiler muhtemelen hayal kırıklığına uğrayacaktır. Geniş bir kesme bileşimi olarak düşünülmektedir. Su tutma eksikliği nedeniyle çoğu kullanıcı vücut yağı nispeten düşük olduğu sürece vücutlarına kuru bir görünüm elde edebilir. Çoğu zaman, bu ilacın kullanımı yoluyla elde edilen anabolik etkiler, protein sentezini ve azot retansiyonunu arttırma yeteneğinin bir sonucudur2,4. Bununla birlikte, daha önce belirtildiği gibi bu efektler en iyi ihtimalle hafiftir.

Anekdotlara göre, çoğunluk kullanıcıların stanozolol kullanırken eklemlerinin ve bağların kuru bir duyguya sahip olduğunu ve ağır kaldırırken sıklıkla bağ ağrısından şikayetçi olduklarını bildirir. Bu, görünüşte ilacı belirli bir "bakış" a sağlamaya çalışan vücut geliştiricileri dışındaki sporcular için zayıf bir seçenek haline getirir, ancak stanozololün aslında tendon ve bağları güçlendirebileceğini gösteren bazı bilimsel kanıtlar vardır. Bununla birlikte, bileşimde iken ligament ve eklem ağrısı bildiren kullanıcıların büyük çoğunluğu ile, atletik rekabet için zirve performansı isteniyorsa, ilacın verilmesine yönelik herhangi bir girişim önermek zordur.

Çoğu anabolik steroid gibi, oral stanozolol uygulaması vücuttaki seks hormonu bağlayıcı globülin seviyeleri üzerinde dramatik bir etkiye sahiptir. Bununla birlikte, stanozolol durumunda nispeten daha güçlü bir potansiyel olabilir. Bunun nedeni, seks hormonu bağlayan globulin gibi plazma bağlayıcı proteinlerin, steroid hormonlarının beklenen etkinliklerini geçici olarak uygulamaktan alıkoyması gibi davranmasıdır. Bunu sınırlandırarak, vücutta dolaşan serbest steroid hormon yüzdesini arttırır. Bu, aslında, stanozololün aynı anda kullanılan steroid 5'in potensini arttırmaya yardımcı olabileceği bir mekanizmaya neden olabilir5. Bu yararın gerçekten de stanozolol içermeyen bir döngüde değerli olmasına bakılmaksızın, diğer bir deyişle kesinlikle kesin bir sonuç elde etmek için yeterli delil olmadığından, kullanıcının kendisi ile denemek zorunda kalacağı bir şey olurdu.

Kullanım / Dozajlama

Stanozolol hem oral steroid hem de enjektabl olarak mevcuttur. Bileşiğin kendisinde herhangi bir farklılık olmamasına rağmen, her bir bileşiğin kullanılmasının birçok avantajı ve dezavantajı vardır. İlk olarak, bir hayvan araştırmasında, bileşiğin enjekte edilebilir versiyonunun azot retansiyonu için ilacın ağızdan uygulanmasından çok daha üstün olduğu gösterildi2. Elbette bu zayıf vücut kütlesinin korunmasına veya geliştirilmesine yardımcı olabileceği anlamına gelir, açıkçası bileşiği arayan biri arar.

Stanozolol enjekte etmenin diğer bir avantajı, bileşiğin karaciğer yoluyla ilk geçişini geçersiz kılacağı ve bu nedenle organa karşı daha az zehirli olmasıdır. Bununla birlikte, bu avantajlara rağmen, enjekte etmeyi, yani kullanıcının konforunu seçmenin birkaç dezavantajı vardır. Stanozolol, uygulama sonrası enjeksiyon bölgelerinde ağrıya neden olduğu için ve muhtemelen birkaç gün sonra, kullanıcılar tarafından anekdota dayalı olarak bildirildiğinde ünlüdür. Bu, çoğu zaman kullanıcıların bileşiğin oral yoldan verilmesine neden olur, özellikle de bileşiğin benzersiz yapısı nedeniyle, enjekte edilebilir versiyon sözlü olarak da alınabilir.

Stanozololün aktif ömrü yalnızca sekiz saat olduğundan, oral bileşik günde birden fazla dozda uygulanmalıdır. Enjeksiyonlara gelince, günde bir kez, bileşiğin kararlı kan seviyelerini korumak için en iyisi, ancak aktif ömrü nedeniyle her geçen gün yeterli olmalıdır.

Erkek kullanıcılar sıklıkla, bu bileşimle sonuçların görülmesi için günde 25-100 mg aralığında dozları bulabilirler. Çoğu kez anekdotlara göre, çoğu ilk kullanıcı genellikle günde 50mgs kullanır ve etkilerden genellikle memnun olurlar.

Stanozolol, kadınlarla da oldukça popüler olan bir ilaçtır. Bu, temelde bileşiğin anabolik doğasından kaynaklanır ve androjenik yan etkilerin görülme ihtimali oldukça düşüktür. İlk kez kadın kullanıcılar günlük olarak 5-15mgs arasında değişen dozların oldukça dramatik kazançlarla sonuçlandığını anonim olarak bildirdiler. Ancak birçok bileşik gibi kullanıcıların dozajları arttıkça ilgili yan etkilerin ortaya çıkma riskleri daha yüksek dozlarda denedi.

Stanozolol ile ilgili toksisite sorunlarından dolayı, kullanıcıların bileşik döngülerini altı hafta veya daha kısa bir süre ile sınırlandırmaları çoğunlukla önerilir. Bununla birlikte, birçok kullanıcı yüksek dozlarda koşarken bu sınırı aşmış ve komplikasyonlara az ya da hiç rastlamadıklarını bildirmiştir. Eğer bir kişi uzun süre stanozolol uygulamaya karar verirse, kalıcı hasar oluşmadığından emin olmak için kan testleri yoluyla karaciğer değerlerini izlemelidir.

Yan Etkiler / Riskler

Stanozololun ağızdan biçimi bir 17-alfa-alkillenmiş substrattır ve bu karaciğer toksisitesinden dolayı bu bileşiği kullananlar için bir endişe olmalıdır. Kuşkusuz bu ilacı çalıştırırken yüksek karaciğer değerleri ortaya çıkacaktır. Enjektabl versiyonla bile, karaciğer hasarı oluşabilir, bu nedenle önlemler alınmalıdır.

Stanozolol, aynı zamanda aşırı derecede küçük dozlarda bile HDL'yi düşüren ve LDL'yi artıran kullanıcının kolestrol düzeyleri üzerinde çok serttir. Kolestrol ile ilgili sağlık sorunları olan kullanıcılar bu bileşiği kullanmaktan kaçınmalıdır.

Akne, prostat büyümesi ve erkek tipi kelliklerin şiddetlenmesi gibi androjen ile ilgili yan etkiler genellikle kullanıcılar tarafından bildirilmektedir. Anekdotlara göre birçok kullanıcı stanozololün saç dökülmesi açısından en sert ilaçlardan biri olduğunu bildirmiştir. Birçoğu, bundan dolayı bileşik çalıştırmakla sadece riske atmayacaktır.

Daha önce belirtildiği gibi, aromatize olmamasından ötürü östrojenik yan etkiler bu bileşikle bir faktör değildir. Kadınlarda virilize olan yan etkilerin çoğu diğer anabolik bileşiklerden çok daha az ortaya çıkma ihtimali vardır, ancak hala daha büyük dozlarda buların gelişebileceği riski vardır. Her zaman olduğu gibi bunlar arasında sesin derinleşmesi, vücut / yüz tüylerinin büyümesi ve klitorisin genişlemesi de var.

İletişim bilgileri
Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr.Bran

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Bizimle iletişim kur hızla