Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

Güvenilirlik, iş dünyasının temel taşıdır

      

Ana sayfa

Döngüleri Kesmek İçin Anabolik Prohormon Ham Tozu Halotestin Fluoksimesteronu

Döngüleri Kesmek İçin Anabolik Prohormon Ham Tozu Halotestin Fluoksimesteronu

Çin Döngüleri Kesmek İçin Anabolik Prohormon Ham Tozu Halotestin Fluoksimesteronu Tedarikçi
Döngüleri Kesmek İçin Anabolik Prohormon Ham Tozu Halotestin Fluoksimesteronu Tedarikçi Döngüleri Kesmek İçin Anabolik Prohormon Ham Tozu Halotestin Fluoksimesteronu Tedarikçi

Büyük resim :  Döngüleri Kesmek İçin Anabolik Prohormon Ham Tozu Halotestin Fluoksimesteronu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ycphar
Sertifika: ISO9001

Ödeme & teslimat koşulları:

Ambalaj bilgileri: Stealth paketi
Teslim süresi: 3-7 gün
Ödeme koşulları: Western Union, Money Gram, Bitcoin
İletişim
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 76-43-7 Moleküler formülü: C20 H29 F O3
Moleküler ağırlık: 336.4457 Görünüm: Beyaz toz
Saflık: > %99 Taşıma paketi: Alüminyum folyo çanta, sağduyulu, gerektiği şekilde mükemmel
Vurgulamak:

pro hormone bodybuilding

,

prohormones bodybuilding supplements

Döngüleri Kesmek İçin Anabolik Prohormon Ham Tozu Halotestin Fluoksimesteronu

Halotestin (Fluoksimesteron)

CAS Numarası 76-43-7
Moleküler formül C20H29FO3
Moleküler Ağırlık 336.4457
Görünüm Beyaz toz
Saflık >% 99
Nakliye Paketi Aluminyum Folyo Çanta, Gerekli Olduğu gibi Mükemmel Gizli
Şartname
Nakliye Yöntemi FedEx, EMS, HKEMS, DHL, TNT, HKPOST
Ödeme T / T, Western Union, Para Gramı, Bitcoin
Teslimat süresi 4-7 İş Günü Kapı Kapı
Minimum sipariş 10 gram
Tedarik yeteneği 500-1000kg / ay

Aktif Ömrü: 6-8 saat Kimyasal Yapı: 9-alfa-floro-11-beta-hidroksi-17-alfa-metil-4-androstene-3-one, 17b-ol Moleküler ağırlık: 336.4457 Anabolik / Androjenik Oran Aralık): 1900/80

Fluoksimesteron, son derece güçlü androjenik özelliklere sahip çok güçlü bir oral steroidtir. Erkeklerde, fluoksimesteron, eksiklik belirtileri veya endojen testosteron yokluğu ve ergenlik gecikmesi gibi durumlar için reçete edilmiştir. Kadınlarda, floksimesteron androjen duyarlı tekrarlayan meme kanseri 1,2 tedavisinde kullanılır olmuştur.

Vücut geliştiriciler ve dayanıklılık sporcuları için fluoksimesteron diğer ilaçlara kıyasla belirgin avantajlar sunar. Bununla birlikte, bunlar ciddi ciddi yan etkilere neden olabilir. Fluoksimesteron böylesine güçlü bir androjendir, çünkü bazı kişiler tarafından böyle aranan bir bileşiktir, ancak başkaları tarafından çok az hoşgörülüdür.

Kullanım / Dozajlama

Vücut gelişiminde kullanım açısından, fluoksimesteronun birincil uygulaması kesme çevrimleri içindir. Kullanıcılar rekabetten önceki son haftalarda ilacı kullanırken genellikle kas yoğunluğunun ve sertliğinin arttığını belirtiyorlar. Bileşik aromatize olmadığından, su tutma veya şişme konusunda herhangi bir endişe olmamalıdır.

Fluoksimesteron ile, kullanıcıların çoğunluğu anekdotal olarak, su, yağ ya da yağsız kasdan da olsa, ilacın kilo alımı çok düşük olduğunu bildirmiştir. Bu, ağırlık bölünmelerine veya ekstra boyut ve / veya kilonun bir engel oluşturabileceği sporlara katılan sporculara fayda sağlayabilir.

Güçlü sporcuların ve vücut geliştiricilerinin fluoksimesteronu kullanmasının başlıca nedeni, bileşiği kullanırken bir kullanıcının gücünde dramatik bir artış olması. Bu güç artışları ve bileşikle ilişkili sınırlı kilo artışı nedeniyle, fluoksimesteron uzun süredir patlayıcı gücü gereken spor dalında yarışan ve gç amplifikatörlerinin favorisi olmuştur.

Fluoxymesterone deneyimli olmayan kullanıcılar günde 20mg ila 50mg arasında dozlar aldığını anonim olarak bildirmektedir. Bileşiğin döngüleri genellikle karaciğer hasarına bağlı olarak dört hafta olmak üzere en fazla altı hafta çalıştırılacaktır. İlacın aktif ömrü nedeniyle, bileşiğin kararlı kan seviyelerini korumak için günde iki ila üç doz bileşiğe ihtiyaç duyulmaktadır.

Riskler / Yan Etkiler

Fluoksimesteron, karaciğer tarafından parçalanmasına yardımcı olan, dolayısıyla da maddeyi etkisiz hale getiren bir 17-a metil grubu, 9-a-florür ve 11-OH grubundan oluşur. Fluokimesteronun uzun süre kullanılmasının ciddi karaciğer hasarına neden olabileceği ve steroid kullananlar tarafından mevcut olmasa da en fazla hepatoksik anabolik steroidden biri olduğu düşünülüyor bu alterasyona bağlı. Bununla birlikte, bu esasen anekdot kanıtlarına dayanıyor.

Fluoksimesteronda bulunan florin türü 9alfa florürdür. Sodyum fluorür, vb. Gibi maddelerle (bu durumda fluoksimesteron) karaciğer tarafından parçalanmasını önler. Bu tür florin çok toksik olduğu düşünülür. Fluoksimesteron ayrıca çok güçlü 11-Hidroksil grubunu da içerir. Bu grup, enzimatik olarak 11-hidroksi türevine indirgenir ve böylece biyolojik olarak aktif hale gelir. Bu, karaciğerdeki 11-hidroksisteroid dehidrogenaz izozim tarafından gerçekleştirilir. Bu, genel olarak karaciğer ve böbrek fonksiyonu için çok zehirli bir süreçtir.

Karaciğer değerleri şüphesiz bileşik sırasında yükseltilecek ise ilacın uygulanması 4 tamamlandıktan sonra, diğer anabolik ajanlar gibi, bu değerler normale dönmelidir. Kalıcı hasar oluşmamalıdır. Bir ihtiyati tedbir olarak, kullanıcı bir tür karaciğer koruyucusu (Süt Diken, vitamin b6, vb.) Kullanmalıdır. Bununla birlikte, bir steroid kullanıcısının herhangi bir döngüyle bu önlemleri kullanacağını umabiliriz.

Güçlü androjenik yan etkiler beklenebilir ve bir kullanıcı onlara duyarlıysa, çoğunlukla kaçınılmazdır. Akne ile birlikte yağlı cilt, kullanıcılar tarafından sıklıkla bildirilmektedir. Saç dökülmesi, fluoksimesteronun böylesine güçlü bir androjen olması gerçeğine eğilimli olanlar için de muhtemeldir.

Fluoksimesteron böylesine güçlü bir androjen olduğundan, bayan sporcuların bu bileşimi kullanmaya kalkışmaması önerilir. Virilize yan etkiler çok hızlı bir şekilde bu ilaç ile telaffuz edilebilir. Testosteron ve metandrostenolon gibi daha güçlü bileşiklerle deney yapan kadınlar bile fluoksimesterondan uzak kalacaklar.

İletişim bilgileri
Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr.Bran

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Bizimle iletişim kur hızla