Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

Güvenilirlik, iş dünyasının temel taşıdır

      

Ana sayfa

Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

şirket Profili

Wuhan Yuancheng Teknoloji Geliştirme Co, Ltd 496 Zhongshan Road, Wuhan, biz steroidler, ince kimyasal, lezzet ve özü, gıda katkı maddesi, ilaç intermediates çekici bir çok fonksiyonlu bir kuruluştur. Biz ithalat ve ihracat yetkisine sahibiz ve 2008 yılında "ISO9001" yi geçtik. "Etkin inovasyon, dürüstlük, samimi bütünlük, dostluk geliştirme, kazan-kazan işbirliği" ile savunucusu. Kaliteye göre hayatta kalmanın temelinde hizmetle kar yaratma, Bina Hukuk ve disiplin açısından prestij, sosyal sorumluluk ve eşsiz cazibeli kurumsal kültür anlayışımız yüksektir.

Ana ürün yelpazesi

Steroid hormonları: Testosteron serisi, Nandrolone serisi, Trenblone serisi, Boldenone serisi, Droatanolone serisi, DHEA serisi, Methenolone serisi, Oral steroidler, Erkek geliştirme ve benzeri

Lokal anestezikler: Proparakain hidroklorür, Levobupivakain hidroklorür, Bupivakain hidroklorür vb.

Polipeptit: GHRP-2, GHRP-6, T3, T4, CJC-1295 ve benzeri.

Kilo verme ilacı: Lorcaserin, Orlistat, Synephrine vb.

İlaç Ara Maddeleri: Anti-kanser, Anti-virüs, Anti-inflamatuar vb.

SARMS: YK11, RAD-140, LGD4033, MK-677 vb.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

Şirketin kuruluşundan bu yana, Yuancheng Grubu yetenek ile birçok profesyonel istihdam ve derin mesleki bilgi, mükemmel bir mesleki yeteneği ve zengin deneyimi ile pazarlama personeli bir takıma sahip. Şirket kimyasallar, ilaç ara, lezzet ve koku, gıda katkı vb uzmanlaşmış ve dünya çapında müşterilerine sahiptir. Mükemmel pazarlama ağıdır ve Service Platform, 20 ülkeden gelen müşterileri parçalayabilir ve yerli, Batı ve Güneydoğu Asya'da zamanında dikkatini dağıtabilir. Şirket, tüm kalpli ve profesyonel hizmetiyle müşterilerin güvenini kazanmıştır.

Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd. Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd. Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Yuancheng

No. Çalışanları : 480~500

Yıllık satış : 18000000-20000000

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Anabolik steroidler enjekte edilebilir satış için iyi kalite Anabolik steroidler enjekte edilebilir satış için