Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

Güvenilirlik, iş dünyasının temel taşıdır

      

Ana sayfa

10161-34-9 Ham Tren Tozu / Trenbolon Asetat Tozu Kas Büyümesi

10161-34-9 Ham Tren Tozu / Trenbolon Asetat Tozu Kas Büyümesi

Çin 10161-34-9 Ham Tren Tozu / Trenbolon Asetat Tozu Kas Büyümesi Tedarikçi
10161-34-9 Ham Tren Tozu / Trenbolon Asetat Tozu Kas Büyümesi Tedarikçi 10161-34-9 Ham Tren Tozu / Trenbolon Asetat Tozu Kas Büyümesi Tedarikçi

Büyük resim :  10161-34-9 Ham Tren Tozu / Trenbolon Asetat Tozu Kas Büyümesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ycphar
Sertifika: ISO9001

Ödeme & teslimat koşulları:

Ambalaj bilgileri: Stealth paketi
Teslim süresi: 3-7 gün
Ödeme koşulları: , Money Gram, Bitcoin
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Kimyasal formül: C20 H24 O3 Bankası molekül ağırlığı: 270.3706
CA'LARI: 10161-34-9 Formül tabanının: C18H22O2
Ester Formülü: C2H4O2 aktif yaşam: 2-3 GÜN
Vurgulamak:

tren anabolic steroid

,

tren acetate powder

10161-34-9 Ham Tren Tozu / Trenbolon Asetat Tozu Kas Büyümesi

Trenbolon Asetat

Kimyasal formül C20H24O3
Bazın Molekül Ağırlığı 270.3706
Esterin Molekül Ağırlığı 60.0524
Taban Formülü C18H22O2
Ester Formülü C2H4O2
Aktif hayat 2-3 gün
Anabolik / Androjenik oran 500/500

Trenbolone aka finaplix genellikle sporcu ve vücut geliştiricileri tarafından kullanılabilen ideal kas oluşturma bileşeni olarak düşünülür. Bunun itirazı, güçlü androjen olması ancak östrojenik bir etkisinin bulunmamasıdır. Bu kombinasyon, daha sonra ayrıntılı olarak açıklanacak olan ilacın yağ yakma özellikleri ile birlikte, onu çeşitli avantajlar sağlayan güçlü bir bileşik haline getirir. Ancak, bu avantajlar yanlış kullanıldığında bazı ciddi sonuçlar doğurmaktadır.

Trenbolone, 19-nor steroiddir ve nandrolone bileşiğinden türetilmiştir. Nandrolone ile arasındaki fark c9 ve c11 çift bağlardır. Trenbolonun östrojenik etkisinin olmadığı c9-10 çift bağ. Bu bağ, A halkasının aromatizasyonunun mümkün olması için gereklidir ve bu bağa kapılmak suretiyle aromatizasyon oluşmaz (1,2).

Trenbolone kas büyümesini çeşitli şekillerde etkileyebilir, bu da kas gücünü korumak ve eklemek için en iyi bileşiklerden biri haline getirir. İlk olarak, trenbolon kas dokusunda IGF-1 düzeyini büyük oranda artırabilir. Aynı zamanda, hasarlı kas liflerinin onarılmasından sorumlu olan kas uydu hücrelerinin IGF-1'e ve diğer büyüme faktörlerine daha duyarlı olmasına da neden olur. Kas hücre başına DNA miktarı, trenbolone1'i kullanarak önemli ölçüde arttırılabilir.

Trenbolone, androjen reseptörü için son derece güçlü bir bağlanma afinitesine sahiptir ve hatta testosteronunkinden bile fazla değildir. Elbette ki bu, trenbolonun, androjen reseptörüne bağlanarak son derece anabolik olduğu iddiasını desteklemektedir; bir bileşik, anabolik steroidlerin kas gelişimine yardımcı olan birçok yollarından biri olan androjen reseptörüne bağlı anabolik mekanizmaları harekete geçirir. Diğer birçok anabolik steroid gibi, trenbolon da kas dokusundaki azot tutulumunu arttırır. Bununla birlikte, ilacın oldukça eşsiz bir özelliği, anti-katabolik yetenekleridir. Trenbolon, katabolik hormonlar olan glukokortikoid hormonlarla etkileşen reseptörlerle bağlanır3. Kortizol ve vücudun diğer bazı katabolik hormonlarını inhibe edebilme özelliği sayesinde trenbolon, vücut yağını azaltmaya çalışan kullanıcılar için idealdir; çünkü bileşik, kalori açığı verirken kas israfını en aza indirmeye yardımcı olur.

Trenbolonun yalnızca hayvanlarda kullanımı amacıyla üretildiği gerçeği nedeniyle, insanlardaki potansiyel etkilerini ele alan birkaç çalışma bulunmaktadır. Bu nedenle, insan kullanımı için trenbolonun etkileri ve emniyetinin hayvan çalışmalarından çıkarılmış olduğuna dikkat edilmelidir. Bu, hayvana dayalı araştırmalardan hiçbir şey öğreneceğini söylemek değil, ancak bu çalışmaların bulguları, insanlarda sadece yüzde yüz aktarılabilir değildir.

Bu uyarıya rağmen, trenbolon ticari olarak yetiştirilen hayvancılıkla muazzam sonuçlara sahiptir ve bu sonuçlar, sayısız kuvvetli atletin ve vücut geliştiricilerinin bileşimi denemelerine neden olmuştur. Çoğu zaman insanların trenbolonun erdemlerini anlattıklarında "yem verimliliği" kavramını ifade eder. Temelde kavram, ticari olarak satılabilen hayvandan gelen et ile sonuçlanan yem oranını ifade eder. Trenbolone sayısız çalışmada ve diyette herhangi bir değişiklik yapılmaksızın hayvana kas eklemek için gerçek dünyada kullanılmaktadır. Bu gelişmiş yem verimi, trenbolonun, vücuda daha verimli bir biçimde işlenmesi ve bir hayvana verilen yem kullanılması, ayrıca daha yüksek oranda yutulan vitaminler ve minerallerin kullanılması sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bu, bir bileşende tam olarak umduğu şeydir ve trenbolon kullanıcılarının anekdottan olarak, bileşiğin gerçekten potansiyelini sağladığını ve kullanıcının dramatik kazançlar sağladığını bildirmiştir.

Kullanım / Dozajlama

Son derece androjenik olan diğer steroidler gibi, trenbolone bir kullanıcı için birkaç avantaj sunar. İlk olarak, ilacın androjenik doğası nedeniyle bir kullanıcı, gücünde büyük bir artış bekleyebilir. Bu, bileşimi güçlü sporcularla son derece popüler hale getirir. Ancak vücut geliştiriciler vücut yağlarını azaltmak istiyorlar da trenbolonun hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabileceğini de bulmuşlardır. Vücut yağının azaltılmasına yardımcı olan bu yeteneği, ilacın androjen reseptörlerine bağlanma eğiliminden kaynaklanmaktadır. Bu androjen reseptörleri, diğer yerler arasında yağ hücreleri bulunur. Androjenler androjen reseptörlerine bağlandığında bu hücreleri etkileyebilir ve yağ yakma oranını artırabilirler. Bu, trenbolonun glukokortikoid reseptörüne bağlanma yeteneği ile birlikte bir kortizol düşürücü etkisi olduğu gerçeğiyle kombine edildiğinde, bu bileşiğin diyetselleştirme ve vücut yağının azaltılması için öylesine büyük bir öneme sahip olduğu anlaşılabilir.

Trenbolon asetat esteri için olduğu gibi, asetat nispeten kısa zincirli bir esterdir. İki ya da üç günlük aktif bir ömrü vardır. İdeal olarak, bir kullanıcı günlük enjeksiyonları bileşiğin kan seviyelerini oldukça sabit tutmak için kullanır, ancak iki günde bir enjeksiyon yeterlidir. Asetat ester hızlı bir şekilde yüksek konsantrasyonda hormon sağlar ve bu hızlı kazanç elde etmek isteyenler için faydalıdır ve hızlı bir temizleme süresi ile birleşince, asetat esteri, günlerce veya haftalarca beklemek zorunda kalmadan istenmeyen yan etkilerin başlangıcında durdurulabilir Azalmak etkiler.

Çevrim süresi bakımından, trenbolone ile ilişkili karaciğer toksisitesi nedeniyle çoğu deneyimli olmayan kullanıcı bileşik kullanımını sekiz ila on hafta arasında sınırlar. Ancak, çoğu bileşikte olduğu gibi, daha tecrübeli kullanıcılar bu sınırlamaları hedeflerine uyacak şekilde genişletti. Bununla birlikte, eğer bir kullanıcı uzun süre bileşiklerin kullanımını genişletmeyi seçerse, böbrek ve karaciğer değerlerinin organlara zarar vermemek için izlenmesi zorunludur.

Kullanıcılar için dozajlar, bileşiğe tek tek nasıl tepki verdiğine oldukça bağımlıdır. Çoğu kullanıcı, dozlar belli seviyelerde tutulursa, yan etkilerin çok az olduğunu anonim olarak bildirir; ancak, dozlar hafifçe artarsa ​​oldukça sert davranıyor olabilir. Bu nedenle deneyimsiz kullanıcıların reaksiyonlarını değerlendirmek için düşük dozda bileşik kullanmaya başlamaları önemlidir. Günlük 50mgs çoğu için en başta başlangıç ​​noktası olarak gösterilir. Bununla birlikte, günde 75mgs gibi daha düşük dozlar bazıları tarafından iyi sonuçlar alınır.

Riskler / Yan Etkiler

Trenbolon herhangi bir östrojenik aktivite göstermez ve bu nedenle östrojenik yan etkiler bu bileşikle ilgili bir endişe değildir. Aynı zamanda 5 alfa redüktaz enzimine dirençlidir, ancak trenbolonun halihazırda steroid kullananlar tarafından ortak kullanımda olan en androjenik ilaçlardan olduğu için bu, bir kullanıcı için az bir rahatlıktır. Bu nedenle, bu ilacın bir devresini üstlenen birçok kullanıcı tarafından androjenik yan etkiler beklenmelidir. Prostat büyümesi ve yağlı cilt / sivilce kullanıcılardan sıklıkla bildirilmektedir. Ayrıca, anekdot olarak birçok kullanıcı, trenbolonun, eğer olmasa da, saçlarından birinin kaybedilmesi için en sert bileşimden biri olduğunu bildirmiştir. Bir kullanıcı genetik olarak erkek tipi kelliklere yatkınsa, trenbolon kullanmaktan kaçınmak isteyebilir.

Trenbolona bağlı zorlu androjenik doğa ve yan etkileri sıralamış olarak, kadınların bu bileşiği kullanmaları önerilmediği şaşırtıcı değildir. Sesin derinleşmesi, vücut / yüz tüylerinin büyümesi ve klitorisin genişlemesi gibi olağan virilize edici etkileri, diğerleri arasında kadın kullanıcılar için sorunlara neden olabilir. Bu etkiler nispeten düşük dozlarda bile ortaya çıkabilir. Trenbolone, kadınların uygulamaya teşebbüs etmesi gereken bir bileşik değildir.

Trenbolone ile ilişkili östrojenik yan etkilerin bulunmaması nedeniyle, kullanıcıların jinekomasti, su tutma vb. Yan etkiler konusunda endişelenmeleri çok az olacak gibi gözükmektedir. Bununla birlikte, trenbolon bir progestindir, yani bağlanma yeteneği vardır Progesteron dişi seks hormonunun reseptörlerine2. Ayrıca, diğer 19-nor bileşikleri gibi, trenbolon prolaktin seviyelerini arttırır. Bu reaksiyonlarla ilgili yan etkiler arasında meme büyümesi ve emzirme olabilir. Bu yan etkileri, artmış prolaktin seviyeleri ile ilişkili olarak önlemek için, bir kullanıcı bromokriptin, vitamin b6 ve / veya kabergolin gibi çeşitli bileşikleri kullanabilir. Letrozol progesteron düzeylerini düşürmek için de kullanılabilir. Ayrıca, trenbolonun geçici olarak tiroit düzeylerini düşürdüğünü ve bunun da prolaktin düzeylerini yükselttiğini belirtmek gerekir. Bu nedenle, kullanıcıların kısmen bu etkiyle mücadele etmek için T3 bileşiğini kullanmak isteyebileceği önerilir.

Bir progestin olan trenbolone, aynı zamanda kullanıcıların doğal testosteron üretiminde dramatik bir etkiye sahiptir. Nervrolone'un yaptığı gibi, trenbolone, bir kullanıcının tedaviyi bırakmasından sonra haftalarca testosteronun doğal üretimini bastırabilir. Bu nedenle cinsel işlev bozukluğundan, libido problemlerinden veya testosteron eksikliğinden kaynaklanan zihinsel yan etkilerden kaçınmak istiyorsa kullanıcıların testosteronu trenbolone ile birlikte kullanmaları önerilir. Birçok kullanıcı, testikül atrofisinin trenbolonu kullanırken neredeyse her zaman problem olduğunu ve diğer bileşiklere kıyasla çok daha dramatik olduğunu bir çok kişi tarafından bildirmiştir. Kullanıcılar buna karşı koymak için insan koryonik gonadotropini uygulamak isteyebilir.

Bazı kişilerde trenbolon kullanımının psikolojik etkileri de oldukça farklıdır. Elbette bariz etki, bileşiğin androjenik doğasına tepki olacaktır. Androjenler beyin kimyasını etkilemekte yardımcı olduğu ve refah, angst, saldırganlık veya kaygı duygularına neden olabileceği için agresiflikteki artış genellikle kullanıcılar tarafından bildirilmektedir. Ayrıca, anekdotlara göre bazı kullanıcılar, bileşimi kullanırken canlı düşler yaşadıklarını bildirdiler.

Trenbolon kullanımından da böbrek ve karaciğer fonksiyonu olumsuz etkilenir. Kullanıcıların bir döngü boyunca bunları yakından takip etmeleri önerilir, böylece herhangi bir sorun çıkmamaktadır. Kullanıcılar ayrıca, normal idrardan daha koyu renkte olanların trenbolonun yaygın bir yan etkisi olduğunu da bildirir. Bu, kullanıcılar arasında alarm yaratmamalıdır; Bununla birlikte, idrarda kan bulunmadığından emin olmalılar; bu, açıkça bir belanın işaretidir.

Aşırı Tren, yüksek bilirubin düzeyleri ile belirtilen kolestaza neden olabilir, bu nedenle total bilirubin ile birlikte ALT, AST, GGT karaciğer sağlığı belirteçleri 6 dahil etmek iyi bir fikirdir.

Notlar

Tren, Estradiol ve Labcorp, Roche ECLIA kan çalışması, Bilirubin kan işi

Roche ECLIA tahlili, özellikle test edilenlerle (bu durumda estradiol) bağlanacak şekilde tasarlanan antikorların tanıtılmasıyla başlar. Antijen ayrıca, elektron akımı ile (elektron uyarımıyla) ışığı yayabilen bir rutenyum molekülüne sahiptir. Daha sonra yayılan ışık miktarı, test edilen bileşiğin konsantrasyonunu gösterir; böylece daha fazla ışık algılanır, konsantrasyon düşük olur. Ama burada tren sorunlara neden oluyor ...

Antikorlar bu testte östradiol için çok spesifik iken, çapraz reaktivite vardır ve kabaca% 0.1 trenbolona bağlanır. Çok fazla ses gelmiyor, ancak trenbolonun yapısı, daha önce rutenyum kompleksinin heyecanını azaltıyor; yani herhangi bir ışık üretmek için daha fazla elektrik (ve böylece elektronlar akıyor) gerekiyor. Unutmayın, ne kadar az ışık yayarsa, E2 konsantrasyonunun bu yöntemle varolduğu düşünülür.

Sonra, bir streptavidin proteini ile kaplı olan bu küçük manyetik boncuklar kana eklenir. Bu boncuklar estradiole ve halihazırda ilk antikora eklenen tren (elektrik akımı altında ışık yayan rutenyum) üzerine bağlanır.

Şimdi, ışığı algılamak için elektrik akmadan önce, bilinen bir miktarda başka bir bileşik getirilir. Bu durumda, daha önce "biyotinile" edilmiş östradiol (östradiol ve bunun üzerine bir vitamin b7 bağlı). Biotin ve streptavidin birbirine oldukça çekici olduğundan, bu yeni estradiol (ışık yaymaz) mevcut estradiyol ile manyetik boncuklara bağlanmak için yarışıyor. Fikir, zaten kanında olan daha fazla östradiolün bu yeni etiketli estradiolün daha fazla yarışması ve bu toplam ışık emisyonunu değiştirdiği için, orijinal olarak ne kadar estradiolün ekstrapolasyon yapabileceğini düşünürsünüz.

Ne yazık ki, tren, küçük mikro boncuğunu biotinile estradiole karşı tutmak için savaşını hiç kaybetmiyor çünkü tren kral. Ve reaksiyonlar devam ederken, gittikçe artan sayıda tren, alfa gibi saldırmaya başlıyor ve egemen oluyor.

Son olarak, manyetik bir plaka çözeltiden madde bileşiklerinin tümünü çeker ve gerçek estradiol seviyeleri de dahil olmak üzere geri kalan kan yıkanır.

ECLIA nasıl çalışır.

Trenbolon çalışırken gerçek östradiol seviyenizi bilmeniz gerekirse, östradiol'e duyarlı testi talep etmelisiniz.

İletişim bilgileri
Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr.Bran

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Bizimle iletişim kur hızla