Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

Güvenilirlik, iş dünyasının temel taşıdır

      

Ana sayfa

Sustanon 250 Testosteron Karışımı Boldenon Steroid Kas Büyüme Takviyeler Erkekler için

Sustanon 250 Testosteron Karışımı Boldenon Steroid Kas Büyüme Takviyeler Erkekler için

Çin Sustanon 250 Testosteron Karışımı Boldenon Steroid Kas Büyüme Takviyeler Erkekler için Tedarikçi
Sustanon 250 Testosteron Karışımı Boldenon Steroid Kas Büyüme Takviyeler Erkekler için Tedarikçi Sustanon 250 Testosteron Karışımı Boldenon Steroid Kas Büyüme Takviyeler Erkekler için Tedarikçi

Büyük resim :  Sustanon 250 Testosteron Karışımı Boldenon Steroid Kas Büyüme Takviyeler Erkekler için

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ycphar
Sertifika: ISO9001

Ödeme & teslimat koşulları:

Ambalaj bilgileri: Stealth paketi
Teslim süresi: 3-7 gün
Ödeme koşulları: , Money Gram, Bitcoin
İletişim
Detaylı ürün tanımı
İlaç adı: Testosteron (propiyonat, fenilpropiyonat, izokaproat ve dekanoat ester ile) Bankası molekül ağırlığı: 288.429
propiyonat: 365.50 phenylpropionate: 438.60
isocaproate: 404.58 Bazın Erime Noktası: 155 Celsius
Vurgulamak:

boldenone prohormone

,

boldenone acetate

Sustanon 250 Testosteron Karışımı Boldenon Steroid Kas Büyüme Takviyeler Erkekler için

Sustanon 250

Farmasötik Adı Testosteron (propiyonat, fenilpropiyonat, izokaproat ve dekanoat ester ile)
Bazın Molekül Ağırlığı 288.429
Propionate 365.50
Fenilpropionat 438.60
İzokaproat 404.58
Decanoat 460.6958
Bazın Erime Noktası 155 Celsius
Aktif hayat Yaklaşık 21 gün
Anabolik / Androjenik oran 100/100


Orijinal olarak hormon değiştirme terapisi için kullanımı geliştirilmiş, Sustanon 250 Kısa, orta ve uzun etkili esterler kullanılarak bileşiğin dengeli bir akış olabilir düşünüldü uzun süreli bir serbest testosteron 1. temin ettiği düşünülmektedir testosteron esterlerinin bir karışımıdır Korunması ve son derece seyrek enjeksiyonlara ihtiyaç duyulacağını belirtti. Bununla birlikte, bu teori, bileşimin kan seviyelerinin zirveye ulaşması ve zaman geçtikçe yavaşça azalması nedeniyle yanlış olduğu kanıtlanmıştır. Kararlı kan seviyelerini korumak için ilaç, diğer kısa esterli bileşikler kadar sık ​​sık enjekte edilmelidir.
Sastanon 250 aşağıdaki miktarlarda esterlenmiş testosteron ile harmanlanır: 30 mg propiyonat, 60 mg fenilpropiyonat, 60 mg izokaproat, 100 mg dekanoat. Aynı zamanda bir Sustanon 100 olduğu da belirtilmelidir. Aşağıdaki gibidir: 20mg propionat, 40mg fenilpropiyonat, 40mg izokaproat. Sustanon 100, dekanoat esteri bulunmadığından, bileşiğin aktif ömrü, Sustanon 250'nin etkin ömründen daha kısadır. Bu fark dışında, bileşikler oldukça benzerdir. Bununla birlikte, bu profilde Sustanon 250'ye sadece bilgi verilecektir.

Sustanon 250, ester karışımı dışında, diğer testosteron bileşiklerine benzersiz bir avantaj sunmaz. Çoğunlukla etkileri herhangi bir testosteron bileşiği ile aynı olmalıdır. Sustanon 250, esterlerin etkileri bakımından her ikisinin de en kötüydü. Birçok kullanıcı, bileşiği uzun etkili esterler nedeniyle kullanırken su tutulumundan şikayet eder, ancak kısa etkili esterlerden dolayı bileşik sık sık enjekte edilmelidir. Bu, pek çok kullanıcın amaçları için daha iyi tasarlanmış bir başka testosteron esteri seçmesine neden oldu.

Testosteron, sayısız mekanizma ile güç artışı ve kas gelişimini destekleyebilir. Tabii ki ilk testosteron kasın azot tutulumunu arttırarak kasların daha fazla protein tutmasını ve bu kasların tamirini ve büyümesini sağlar. İkinci olarak, testosteron, kas büyümesi ve yağ kaybı 2 reseptör bağlı mekanizmalar teşvik etmek için bir androjen reseptörüne bağlanır. Testosteron ayrıca, kasdaki kas büyümesi ve onarımı için önemli olan hücrelerdeki androjen reseptör konsantrasyonlarını artırmaya yardımcı olur.

Belirtildiği gibi, testosteron yağ kaybını teşvik etmede rol oynayabilir. Testosteron, yağ hücrelerinde androjen reseptörlerine bağlanma yeteneğine sahiptir. Bu vücut yağ süre parçalanmasını sağlamak ve aynı zamanda yeni yağ oluşumunu engeller 3. edebilirsiniz. Tabii ki testosteronun kas gelişimini teşvik edeceği dolayısıyla dolaylı olarak yağ azaltmayı teşvik edecektir, çünkü fazladan kalorilerin kas oluşturma sürecinde kullanılması muhtemel olmakla birlikte vücut yağı olarak eklenmekteydi.

Çoğu anabolik steroid gibi, testosteron da kırmızı kan hücresi üretimini artırır. Kandaki artan sayıda kırmızı kan hücresi, daha iyi oksijenlenmiş kan yoluyla dayanıklılığın yanı sıra yorucu bir fiziksel aktiviteden sonra iyileşmek için bir kullanıcının becerisini geliştirir. Bununla birlikte, orada bu steriloidlerin ve bileşiklerin, bu fonksiyonda çok daha ustaca olduğuna dikkat edilmelidir.

Testosteronun anabolizmayı teşvik etmesine yardımcı olabilecek diğer mekanizmalar arasında, vücutta katabolik hormonların etkisini bastırmanın yanı sıra teşvik ettiği insülin büyüme faktörü 1'in artan üretimi vasıtasıyla yapılır. Performans arttırımı açısından, testosteron birçok avantaj da sunmaktadır. Yani kaslardaki motor nöron sayısını arttırma ve böylece kas kasılmalarını geliştirme kabiliyeti vardır. Birçok diğer anabolik steroid gibi testosteron da glikojen sentezini geliştirir (4). Bu, elbette, egzersiz sırasında yakıt olarak kullanılan karbonhidratları depoladığından, yoğun egzersizler için daha fazla yakıt temin ederek dayanıklılığınızı ve gücünüzü arttırmaya yardımcı olur.

Kullanım / Dozajlama

Diğer testosteron bileşiklerinde olduğu gibi, kullanıcı tarafından alınan ilaç dozları kullanıcı deneyimine ve hedeflerine bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Haftada 200-250mgs gibi düşük dozlar, haftada birkaç gram testosteron kullanan tecrübeli kullanıcılarla iyi kazançlar elde ettiğini söyleyen kullanıcılar tarafından bildirildi. Kullanım alanı çok geniştir. Buna, testosteronu idare eden kadınlar da dahildir. Sustanon 250'deki bazı esterlerin uzun süre aktif ömrü nedeniyle, testosteron kullanmayı seçen kadınların onu veya diğer uzun ester formüllerini kullanmaları önerilmez. Bunun nedeni, olumsuz yan etkiler aşırı derecede külfetli hale gelmesi durumunda yavaş etkili esterlerin hızlı bir şekilde değiştirilememesidir. Testosteronun yavaş salınımı ile uğraşmak ve dozları düşürmemek veya bileşiğin derhal verilmesini durdurmak zorunda kalmamak, deneyimli olan herhangi bir yan etkinin daha belirgin ve / veya abartılı olmasını sağlar. Bu nedenle, testosteronu kullanan dişiler, Sustanon 250'yi değil, hangi esteri seçerken testosteron propiyonat veya süspansiyonla başlamak isteyebilir.

Gerçek bir enjeksiyon çizelgesi açısından, bileşiklerin dengeli kan seviyelerini korumak için bireyler en azından her geçen gün enjekte edilmeli ve her gün enjeksiyonlar tercih edilmelidir. Bu, Sustanon 250'nin içerdiği kısa etkili esterlerden kaynaklanmaktadır. Eğer daha sık enjekte etmeyi seçerse, dalgalanma düzeyleri yaşayabilir ve bu durum bazı kullanıcılar için daha sert yan etkilere neden olabilir. Bununla birlikte, kullanıcıların uzun etkili esterleri nedeniyle, kullanıcılar, enjeksiyondan yaklaşık 21 gün sonra, bileşiğin sistemini temizlemesini beklemek zorundadır; böylece, siklus sonrası terapiye başlayabilirler. Azalan testosteron düzeyleri nedeniyle bu süre boyunca kısa etkili bir esterlenmiş testosteron kullanmaya başlamak isteyebilirsiniz. Bu, kuşkusuz, bileşikten çıkan geçişe daha yumuşak bir geçiş sağlayacaktır.

Riskler / Yan Etkiler

Erkeklerde testosteron kullanımından kaynaklanan yan etkilerin çoğu, aromateraz enzimi yoluyla testosteronun östrojene dönüşme eğilimi yüksektir. Bu yan etkiler su tutma ve jinekomasti içerebilir. Kullanıcılar sıklıkla propiyonat gibi kısa etkili esterlerden daha uzun süren esterlerle su tutmanın çok daha şiddetli olduğundan şikayet ederler. Bu yan etkilerle mücadele etmek için, kullanıcılar aromataz inhibitörleri ve / veya seçici östrojen reseptörü modülatörleri kullanabilirler. Elbette, dozajlar arttıkça östrojenle ilgili yan etkiler olasılığı da artar. Ancak uygun önlemler alınırsa bunlar kontrol edilebilir olmalıdır.

Tabii ki testosteron olmak, kullanıcının da androjenik yan etkileri bir olasılık olarak ele almayı beklemesi gerekir. Bu yan etkiler, yüz / vücut tüylerinin büyümesini, erkek tipi kelliklerin alevlenmesini ve yağlı cilt / sivilceleri içerebilir. Bazı kullanıcılar, dihidrotestosterona dönüşen testosteron miktarını azaltmak için Proscar / Propecia gibi ürünleri kullanmayı isteyebilir. Finasteride ayrıca kullanıcıların takip edebileceği bir seçenektir.

Doğal testosteron düzeylerinin baskılanması nedeniyle, bazı kişilerde testis atrofisi de görülme olasılığı yüksektir. İnsan koryonik gonadotropin kullanımı, bunun önlenmesi için diğer etkiler arasında yardımcı olabilir. Doğal testosteron üretiminin tamamen düzelmesine yardımcı olması için bileşiğin uygulanması tamamlandıktan sonra tabii ki uygun bir post-cycle tedavisi uygulanmalıdır.

Propionatın olası istisnası için diğer testosteron esterlerinden çok daha fazla olan Sustanon kullanıcıları sıklıkla enjeksiyon bölgesi irratasyonundan ve şişkinlikten şikayet edeceklerdir. Bazı kişiler, bileşikle yaşadıkları reaksiyonun o kadar kötü olduğunu buluyor ki, aslında bu reaksiyonun uygulanmasını durdurmak zorunda kalacaklar. Ayrıca, bileşiğin sık enjeksiyonu ve enjeksiyon bölgesi tahriş olasılığı nedeniyle, kullanıcıların enjeksiyon bölgelerini olabildiğince sık döndürdüğü için hiçbir komplikasyon oluşmadığı önerilir.

Kadınlar, diğer kısa etkili esterlerin, Sustanon 250'de bulunanların bazıları gibi, daha uzun süre etkili olduklarından daha kolay yönetilebilir olduklarını görebilirler. Bunun nedeni, hızlı etkili esterlerin daha kolay kontrol edilebilmesi ve bileşiğin dozajlaması ve uygulanmasının Olumsuz yan etkiler aşırı derecede külfetli hale gelirse çabucak değişir. Daha uzun etkili esterlerle bu ayarlamaların hızla yapılması daha zor ve yan etkiler daha belirgin ve / veya abartılı hale gelebilir. Bu nedenle, testosteron kullanan dişiler, testosteron ile deneyler yaparsa, en azından daha kısa etkili esterlerden başlamak isteyebilirler.

Tabii ki testosteron kullanan kadınlarla virilize olma belirtilerinin ortaya çıkma ihtimali vardır. Sesin derinleştirilmesi, vücut / yüz tüylerinin gelişmesi ve klitorisin genişlemesi, testosteron kullanımının muhtemel yan etkileridir. Bu 5 geri dönüşümsüz çoğunlukla içindir.

İletişim bilgileri
Wuhan Yuancheng Technology Development Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr.Bran

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Bizimle iletişim kur hızla